“ועכשיו עם הקובץ – טל וסיוון מדברים על כתיבה” הוא פודקאסט על כתיבת תוכן. הפודקאסט הושק במאי 2023 על ידי טל אייזנמן וסיוון לדרר, כותב וכותבת תוכן לעסקים. הם גם אותם טל וסיוון מאחורי סדרת הלייבים #טלוסיווןמדבריםעלכתיבה באינסטגרם.

מדברים על כתיבה ללא רקע

הנה חמישה דברים שלא ידעתם על “ועכשיו עם הקובץ”:

לוגו ועכשיו עם הקובץ
לוגו: טל וסיוון ובעז

1. שהוא קיים. כן, חוץ וטל וסיוון אף אחד לא ידע. אולי חוץ מאשתו של טל ובעלה של סיוון. נו, וגם ההורים של טל. ואולי כמה חברים. אבל זהו. והנה, עכשיו כשגילינו לכם ולכן, נשמח אם תאזינו גם.

2. במקור תכננו לעשות לייב משותף אחד באינסטגרם, והוא הפך ל-30 לייבים שבועיים שנפרשו על פני יותר משנה (כולם זמינים לצפייה גם בפרופילים של סיוון ושל טל). הפודקאסט הוא גלגול טבעי של שיתוף הפעולה בינינו. למעשה, אנחנו כבר מסמנים את השלב הבא, שהוא כמובן ספיישל בנטפליקס. נעדכן.

3. טל אחראי על רוב הצדדים הטכניים שקשורים ללייבים באינסטגרם. סיוון אחראית על רוב הצדדים הטכניים שקשורים לפודקאסט. גם בעלה, בעז, נרתם לסיוע. תודה רבה לכל מי שעזר, תמך או האזין. 🙂

4. שם הפודקאסט לקוח מתוך מצב שמוכר לכל אלה מאיתנו ששלחו אי פעם מייל וכתבו בו “מצורף הקובץ”; אחר כך גילו שהם בעצם שכחו לצרף את הקובץ; ומיד שלחו מייל נוסף ובו כתבו “ועכשיו עם הקובץ”. לי ולסיוון, ששולחים כל הזמן מיילים עם קבצי טקסט שכתבנו ללקוחות, זה קורה כל הזמן. אגב, לפעמים אני שוכח לצרף את הקובץ גם למייל שבו כתבתי “ועכשיו עם הקובץ”. ואז צריך עוד מייל. סיפור אמיתי שקרה יותר מפעם אחת.

5. נכון לרגע זה כבר הקלטנו כמה פרקים, אבל אנחנו ממש בונים על הערות והארות שנקבל מכם ומכן. אנא העירו, הציעו הצעות ייעול, תנו ביקורת בונה. כך נדייק ונשפר את הפודקאסט החדש שלנו.

להאזנה בספוטיפיי לחצו כאן.

להאזנה ב-Apple Podcasts לחצו כאן.

להאזנה ב-Google Podcasts לחצו כאן.

להאזנה ב’פודקאסטים’ לחצו כאן.

להאזנה באפליקציות אחרות חפשו “ועכשיו עם הקובץ”.

אפשר למצוא גם קישורים לפרקים ספציפיים בדף הזה.

לשתף ב-

פוסטים נוספים שיכולים לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Phone
WhatsApp
Messenger
Messenger
WhatsApp
Phone
Scroll to Top
דילוג לתוכן