בין אם אתם מוכרים מוצרים פיזיים או שירותים וירטואליים, אם קהל הלקוחות שלכם נמצא בעיר החדשה חריש שבצפון השרון או מפוזר בכל העולם, אם יש לכם עסק אתם צריכים לקחת בחשבון עובדה אחת פשוטה:

כרטיסי האשראי כבר שלופים והלקוחות עומדים להסתער.

גם אם אתם-עצמכם לא רווקים סינים, גם אם בלאק פריידיי וסייבר מאנדיי זה “של הגויים”, זו עדיין הזדמנות מטורפת למכור, למכור ולמכור. שום קורונה ושום סגר לא יעצרו את חגיגת הקניות:

  • יום הרווקים הסיני חל מדי שנה בתאריך 11/11
  • ShoppingIL חל השנה בתאריכים 10-11/11
  • בלאק פריידיי (Black Friday, “יום שישי השחור”) חל השנה בתאריך 27/11
  • סייבר מאנדיי (Cyber Monday) חל השנה בתאריך 30/11

חשוב-חשוב-חשוב להתכונן בזמן למבצעי המכירות של נובמבר. להכין מספיק חומרי גלם ואריזה, למשל, או לתדרך את העובדים לקראת התקופה העמוסה. אני, ככותב תוכן, חשבתי לתת לכם כמה טיפים להכנה בהיבט הכתיבה:

כיתבו את כל החומרים השיווקיים שלכם מראש

מודעות ססגוניות לפייסבוק, ויז’ואלים עוצרי נשימה לאינסטגרם, מודעות גוגל מבריקות ותיאורי מוצרים מנצחים באתר. בשאיפה לכך שבעיצומו של טירוף נובמבר תהיו עסוקים בהזמנות ובאריזות, עכשיו הוא הזמן להתחיל לכתוב.

התאימו את התוכן השיווקי לאירוע

אל תמחזרו את אותו קריאייטיב של יום הרווקים הסיני ל-ShoppingIL או לסייבר מאנדיי. בנובמבר צפויים ארבעה אירועי קניות גדולים (ראו תאריכים בתמונה), יש הבדלים בין האירועים השונים, ושווה לשקול לייצר תוכן שיתכתב עם כל אחד מהם.

יתרה מזאת, אל תעשו העתק/הדבק של תוכן שיווקי מפייסבוק לאינסטגרם או לוואטסאפ. לכל פלטפורמה יש מאפיינים שונים, ולכן גם אם יש לכם פיסת תוכן מוצלחת במיוחד, התאימו אותה למדיה בה היא נמצאת כדי למקסם את יתרונותיה.

הבהירו ללקוחות שמבצע כזה לא יחזור

ודאו שהתוכן שלכם מצליח להעביר ללקוחות את המסר שמדובר בהנחה סופר-מגה-ענקית או במבצע לגמרי-חד-פעמי-וזהו שלא יחזרו על עצמם עד לשנה הבאה או בכלל. אם המסר הזה יהיה ברור כשמש, יש יותר סיכוי שהלקוחות לא רק ינהרו אליכם אלא גם יביאו את חבריהם. אבל אם הם יחשבו שמדובר בהנחה קטנה או 1+1 סטנדרטי, הם עלולים לפנות למתחרה שהמבצע שלו נתפס אטרקטיבי יותר ולקנות ממנו.

ואם אתם זקוקים לסיוע בחידוד המסרים השיווקיים, כתיבת תוכן או ייעוץ בנוגע לאסטרטגיית תוכן, דברו איתי: https://wa.me/972522300751

לשתף ב-
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Phone
WhatsApp
Messenger
Messenger
WhatsApp
Phone
גלילה למעלה