אילו שירותי כתיבת תוכן לעסקים אני מציע?

icon1 blue

ליווי עסקים לכתיבה שיווקית

האדם המתאים ביותר לכתוב תוכן לעסק שלו הוא בעל/ת העסק. הידע המקצועי, המומחיות והניסיון שצברת, הטיפים הקטנים והאנקדוטות המשעשעות שיש רק לך – כל אלה יכולים להוות בסיס מעולה ליצירת תכנים עשירים, מלאים ערך, שיביאו לידים חדשים ויגדילו מכירות.

אני מזמין אותך לשלב כוחות וליצור יחד תכנים נפלאים לעסק: באחריותך ליצור ‘חומרי גלם’ כתובים (גם אם הם רחוקים משלמות, אם יש בהם שגיאות כתיב וניסוח, אפילו אם חסרים התחלה וסוף וקיימים רק רעיון ואמצע); ובאחריותי למצות מהם את הפוטנציאל ולהפוך אותם לתכנים מקצועיים לאתר, פוסטים שיווקיים ברשתות החברתיות, תוכן לניוזלטר, מסרונים ללקוחות – כל מה שדרוש לך.

כשנעבוד יחד ונשלב את הידע המקצועי שלך עם ניסיון הכתיבה שלי, העסק שלך ירוויח תוכן מקורי, ייחודי ואיכותי. ככה זה כשיש לך תוכן שתפור בעבודת יד בדיוק על פי המידות של העסק ושלך.

שירותי כתיבת תוכן לעסקים

אשמח לכתוב עבורך תכנים לעסק שלך.

ככותב תוכן אני נוגע במגוון רחב של תחומים. בשנים האחרונות כתבתי על משכנתאות, אופטיקה, טיולים, שפת סימנים, קידום אתרים, עיצוב, ניקיון, בעלי חיים, קוסמטיקה, פיזיותרפיה ונושאים רבים נוספים. בין התכנים שכתבתי ניתן למנות מאמרי קידום אתרים (SEO), מאמרים מקצועיים, עמודי ‘אודות’, פרופילי חברה, תסריטים לסרטוני תדמית, מיילים שיווקיים, דפי נחיתה, פוסטים לפייסבוק ולאינסטגרם ועוד.

אם יש על זה מידע בגוגל, אז אני יכול לכתוב על זה. ככל שאקבל ממך יותר מידע כך התוכן יהיה מוצלח יותר, אבל אני יכול גם לכתוב בעצמי ולשלוח לך לאישור. איך שנוח לך. כל הרעיון הוא להוריד ממך את משימות הכתיבה כדי לפנות לך את הראש לענייני העסק שלך.

והטקסטים? איכותיים, מנוסחים היטב, נטולי שגיאות. תוכן שנכתב בעבודת יד ומביא לך תוצאות.

icon2 blue

לקוחות מספרים

יצירת קשר

רוצה תוכן איכותי, מקורי, ברמה גבוהה, שנכתב בעבודת יד בדיוק למידות של העסק שלך?
כל מה שצריך הוא להשאיר פרטים – ואהיה בקשר בקרוב.

‘תוכן בעבודת יד’ מציע שירותי כתיבת תוכן מקורי, שכתוב תוכן קיים, ייעוץ לעסקים וליווי לכתיבה שיווקית, כתיבת תוכן לאתרים, כתיבת מאמרי SEO, כתיבת תוכן שיווקי, ניוזלטרים, פוסטים לפייסבוק ולאינסטגרם, תסריטים לסרטונים שיווקיים ועוד.

Phone
WhatsApp
Messenger
Messenger
WhatsApp
Phone
גלילה למעלה